YENİGÜN TEKNİK
    Tel:  +90 312 261 35 95  

GSM
+90 553 967 33 59

    • -YENİGÜN TEKNİK-
    • KOMBİ TAMİR ONARIM
Hizmet Verilen Bölgeler

Hakkımızda

Hakkımızda Vizyon Misyon

Geçmişten günümüze kadar barınmak ve bulunulan yerin sıcaklığı insanoğlu için önemli bir yere sahiptir. Bu yüzden ısınmak için geliştirilen birçok yöntem mevcuttur. Günümüzde bu yöntemlerden en ilkel olanı sobalardır. İlkel oldukları için sobalar, ortamı ne kadar çok ısıtırsa ısıtsın zehirli gaz ve duman barındırdıklarından insanlar için oldukça tehlikelidir. Bu tehlikeli ısınma yöntemleri gelişen teknoloji ile birlikte geride kalmıştır. Fakat hala az da olsa birkaç köy ya da küçük kasabalarda kullanılmaktadır. Gelişen yeni teknoloji ile birlikte kombiler tasarlanıp üretime geçilmiştir. Kombi, ısıtma ve kapladığı yer açısından oldukça verimlidir. Ayrıca soba gibi herhangi bir tehlike de arz etmemektedir. Bu sayede merkezi yerlerde çoğunlukla kombi tercih edilmektedir. Kombiler her ne kadar verimli ve tehlike arz etmiyor olsa da belirli aralıklar ile bakıma ihtiyaç duyarlar. Kombi servisi kombilerin bakımı ile ilgilenen birimdir. Kombi servisi bakım tarihi gelmiş ya da bakıma ihtiyaç duyan kombilere bakım yapmaktadır.

Kombiler birçok alt parçadan oluşmaktadır. Bu nedenle temizlenirken bazı kuralları ve sıralaması vardır. Bunlardan bazıları yanma filtresinin temizlenmesi ya da değişimi, kombi içerisinde bulunan termostatın çalışır halde olmasına dikkat etmek ve kombinin içerisindeki havanın dikkatlice ölçülmesidir. Belirli zaman aralıklarında kombi bakımı yaptırmak önemlidir. Aksi taktirde kombiden verim alınamaz ya da uzun ömürlü olarak kullanılamaz. Kombilerinizin bakımını aksatmamak için yetkili kombi servisi ile iletişime geçilip bakımı yaptırılmalıdır. Bu bakım, kombilerde herhangi bir sorun meydana gelmemesi için kış ayı gelmeden yaptırılmalıdır. Çünkü kombi bakımı sırasında kombilerin kapalı konumda olması çok önemlidir.

Kombi bakımı özen ve titizlik gerektiren bir iş olduğu için firmamız herhangi bir hataya taviz vermemektedir. Firmamızda mevcut olan çalışanlar alanında uzman kişilerdir. Kombilerin derinlemesine temizlenmesi önemli olduğu için firmamız bu konuda oldukça özen göstermektedir. Kesinlikle yüzeysel temizlik yapılmamalı ve kombi servisi çağırılmadan herhangi bir temizlik malzemesi ile ya da bu alanda uzman olmayan kişiler tarafından bakım yapmaya kalkışılmamalıdır. Aksi taktirde insan sağlığı ya da kombi zarar görebilir. Firmamız müşterilerine kaliteli bir hizmet verebilmek adına kombi bakımı esnasında kombinizin zarar görmemesi için birçok önlem almaktadır. Ayrıca firmamız kombi bakımı yaptırmak isteyen müşterilerine de çeşitli ödeme kolaylığı da sağlamaktadır. Firmamızın müşterilerine sunduğu bu kaliteli hizmetlerden yararlanabilmek için telefon numarası ya da internet sitesi aracılığı ile ulaşabilir, kombinizin bakımını hiçbir sorun çıkmadan kolaylıkla yaptırabilirsiniz.

 Teknik servis olarak Ankaranın tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz. İlkelerimiz, siz saygı değer müşterilerimize en hızlı, güvenilir ve garantili bir servis hizmeti sunmaktır. Biliyoruz ki, memnuniyetiniz, bir sonraki müşterimizin adresi olacaktır. Teknik servis olarak müşteri talebine göre her marka kombi, kazan ve klima sistemleri üzerine hizmet vermekteyiz. 

MİSYONUMUZ
Hizmet verdiği sektörün tüm ürünlerini en geniş yelpazede tutarak teknik desteğini kurumlara ve son kullanıcıya ulaştırmaktır.

VİZYONUMUZ
* Teknoloji ürün ve hizmetlerinin verimli ve ekonomik olarak yüksek düzeyde kullandırmak
* Zamanı iyi kullanarak ekip çalışması ile yüksek performans ile çalışmak
* Müşteri sadakatini ve memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmak
* Güvenilir ve hızlı erişilen verilerle hareket ederek hatasız hizmet vermek
* Kaliteli, güvenilir ve profesyonel olarak, bölgemizin en iyi servis şirketi olmak.

YENİGÜN TEKNİK
    Tel:  +90 312 261 35 95  

GSM
+90 553 967 33 59

Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret78143
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.548332.6787
Euro34.904535.0444
Hava Durumu
Saat
Takvim
Site Haritası