YENİGÜN TEKNİK
    Tel:  +90 312 261 35 95  

GSM
+90 553 967 33 59

    • -YENİGÜN TEKNİK-
    • KOMBİ TAMİR ONARIM
Hizmet Verilen Bölgeler

Kazan

Kalorifer Kazanı ile Boru Bakım ve Tamiri

Kalorifer kazanları ile ilgili iki ana husus vardır. İlki kazanın kendisi ikincisi ise kazan borularıdır. Kazan bakımı ve tamiri yöntemleri kazanın çelik, yere monteli ya da duvar tipi oluşuna göre değişiklik göstermektedir. İkincisi kuşkusuz hem servis hem de kullanıcılar için çok daha pratiktir. Düzenli bakımlar sistemin verimi ve ömrünü uzatırken, tamir için nitelikli firmalar ile çalışmak da güvenliğiniz için önemlidir. Firmamız kazan bakımının yanı sıra boru tamiratı ve değişimi gibi konularda da bilgi ve deneyim sahibidir.

Boru değişimi: Kazanın alev ve duman borusu denilen boruları kullanım şekline ve kalitesine bağlı olarak bir süre sonra yıpranmaya, delinmeye hatta su kaçırmaya başlar. Şartlara bağlı olarak değişim ihtiyacı 7 ile 10 yıl arasında meydana gelebilmektedir. Değişim, eski boruların demontesi ile başlar. Sonrasında ürünün modeline uygun olan en yeni tip, dikişli ya da dikişsiz, borular eskilerin yerine monte edilir. Bu şekilde bir bu kadar hatta belki daha fazla idare etmesi beklenmektedir. Bu işlem, konusunda deneyimli firmalarca, profesyonel bir biçimde yapılmalıdır.

Boru tamiri: Kazanın durumuna göre ve imalat hususlarına bakılarak çeşitli tamirler ve yamalar da uygulanabilmektedir. Bu işlemlerle birlikte genellikle kazan tamiri veya bakımı da gerekli olmaktadır.

Her iki işlemde dikkat edilecek konular aynıdır. İlki boru tercihi ikincisi ise firma seçimidir. Kaliteli malzeme ve garantili hizmet bu alanda sadece verimli ve rahat kullanımı değil güvenliği de etkilediğinden çok önemlidir.

Firmamız kalorifer kazanı düzenli bakımı ile temizliği, boru yenilemesi, duvar tipi kazan monte ve bakımı, kalorifer sistem ve petek temizliği, bakımı ve tamiri ile daha pek çok konuda deneyimli ve eğitimli personele sahip olup, ısıtma sistemleri hususunda garantili hizmet vermektedir. Ayrıntılı bilgi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar - Yorum Yaz
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret78143
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.548332.6787
Euro34.904535.0444
Hava Durumu
Saat
Takvim
Site Haritası