YENİGÜN TEKNİK
    Tel:  +90 312 261 35 95  

GSM
+90 553 967 33 59

    • -YENİGÜN TEKNİK-
    • KOMBİ TAMİR ONARIM
Hizmet Verilen Bölgeler

Duvar Tipi Kazan

Duvar Tipi Kazan Kullanmanın Avantajları

Günümüzde gelişen teknoloji sayesinde, tükenebilir kaynaklar konusuna hassasiyetle yaklaşmak ve hane bütçesinde tasarruf sağlamak artık o kadar da zor değil. Verimli duvar tipi kazanlar sayesinde daha az yaktığınız halde daha iyi ısınıyor olacaksınız. Özellikle ısınma maliyetinin son yılların en yüksek düzeyine çıkması tüketicileri daha verimli tüketim yolları ve enerji tasarrufu aramaya itiyor.

Merkezi ısıtma da bu yöntemlerden bir tanesi. Büyük alanların kolay ısıtılması açısından ve toplamda ortaya koyduğu tasarruf rakamları ile tercih edilmeye devam eden bu yöntem, kullanıcı dostu tasarımı sayesinde rahat bir kullanım da sunuyor. Tabii ki merkezi sistem kullanıcıları ve uygulayıcıları bu noktada yoğuşmalı kazanları tercih etmelidir. Artık duvar tipi olarak da üretilebilen bu yoğuşmalı kazanlar aşağı yukarı sıradan bir kombinin büyüklüğünde olduğundan alandan tasarruf eder, yani küçük alanlara koyulabilir ve istendiğinde daha rahat bakım yapılabilir ya da taşınabilir. Her anlamda pratik olan duvar tipi kazanlar, çelik kazanların aksine, kolay kurulur, kolay kontrol edilir ve bakımı kolay yapılır. Servisin işini kolaylaştıran duvar tipleri ile doğal olarak kazanın da ömrü uzamaktadır. Ses kirliliğini minimuma çeken duvar tipi kazanlar, yer tipi olan ağır çelik versiyonlarına göre çok daha verimli enerji üretimi yapmaktadır. Bu tür bir enerji tasarrufu aslında kazan ömrünün uzamasında da etkili, zira yoğuşmalı kazanlar 30 derece ile 50 derece arasında en ideal verimleri ile çalışabilirken, eski tip çelik kazanlar 55 dereceden yüksek ısıda çalıştırılmak zorunda kalıyor. Ancak bu şekilde çürüme engellenebildiği için kullanıcılar açısından enerji tasarrufu bir rüya haline geliyor.

Firmamız sunduğu bu önerilerin yanı sıra her daim kullanıcının yanında olarak kazan ve kombi problemlerini çözmede yardımcı oluyor.


Yorumlar - Yorum Yaz
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam23
Toplam Ziyaret78146
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.548332.6787
Euro34.904535.0444
Hava Durumu
Saat
Takvim
Site Haritası