YENİGÜN TEKNİK
    Tel:  +90 312 261 35 95  

GSM
+90 553 967 33 59

    • -YENİGÜN TEKNİK-
    • KOMBİ TAMİR ONARIM
Hizmet Verilen Bölgeler

Sıhhi Tesisat

Sıhhi Tesisatta Güvenilen İsim

Sıhhi tesisat, evlerde ve iş yerlerinde temiz su ile kirli suyun kullanımını konu edinmiş çalışma alanıdır. Sağlığa uygunluk ve hayat standardı açısından önemli bir yere sahip olan sıhhi tesisatın bakımı ve tamiri gibi aşamalarda, alanında deneyimli ve bilgili ekipler görev almalıdır. Sıhhi tesisat iki bölümden oluşmaktadır:

  • Su kaçağı tespiti ve sistem tamiratı
  • Tesisatta oluşan tıkanıklıkların giderilmesi

   

                              
Firmamız, su tesisatı ile ilgili tüm bakım ve kurulum hizmetlerini verdiği gibi su kaçağı tespiti ve tamiri de yapmaktadır. Ekiplerimiz son teknoloji ürünü donanımları ile probleminize en uygun yöntemi kullanarak çalışırlar. Teknolojik yöntemleriyle su kaçağı tespiti bir zorluk olmaktan çıkmış, daha da büyük sorunlar yaratacağından korkmaya gerek kalmamıştır. Firmamız tespit ve bakım servislerini garantili olarak yerine getirmektedir.


Aynı şekilde firmamız ev ve iş yerlerinde oluşan her türlü su tesisatı tıkanıklığını garantili şekilde çözmektedir. En sık karşılaşılanlar sıhhi tesisat sorunları şu şekildedir:

  • Tuvalet tıkanması: Kullanılan yanlış kâğıtlar, yanlışlıkla kaçan nesneler ya da kullanım yanlışları çoğu kez tıkanma ile sonuçlanır. El veya pompa yarı katı cisimler için, uzağa kaçan katı cisimler için ise tel idealdir. Bugün profesyonel firmaların en çok kullandığı yöntem ise problemin nedenini ve yerini tam olarak belirleyebilmelerini sağlayan kamera sistemidir
  • Banyo gideri tıkanması: Banyo tıkanıklıkları genellikle küçük cisim kaçmaları ya da organik madde birikmesi sonucunda olur. Kimyasal çözücüler ve uzun kıvrık kullanılabilir. Bu müdahaleler deneyimli biri tarafından yapılmadığında üzücü sonuçlar doğurabilir.
  • Mutfak lavabosu tıkanması: Artık yemekler ve çöpler mutfak lavabolarının baş düşmanıdır. Bir başka durumda lavaboyu kullanan kişilerin süzgeç yokken bir şeyler kaçırmasıdır. Bu durumda giderin açılması gerekecektir. Uzman kişilerin ele alması gereken bir durumdur.

Her türlü bakım, tamirat ve danışmanlık hizmeti için firmamızı arayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.


 

Sıhhi Tesisat ev, iş yeri, kamu alanları gibi yapılardaki günlük tüketimde kullanılan suyun temin edilmesi, gider borusuna dökülen atıkların kanalizasyonlara sürülmesi ve ısınmanın karşılanması ile ilgili günlük yaşamda ev içerisinde ve altyapıdaki müşterek ihtiyaçların temel işlevlerini yerine getirir. Kısacası temiz su ile kirli suyun sağlıklı bir dolaşımda çalışma sistemini yerine getirir. Sıhhi tesisat belli aşamaları da kapsar.

Su kaçağında oluşabilecek sorunlarda yapının kirli ve temiz su ihtiyacını karşılayacak tesisat yapılır. Bu durum binanın inşaat aşamasında ve ev sakinlerinin kullanım sırasında da olabilmektedir. Diğer seçenek genelde onarım hizmetini kapsar.  Bina içi, bina dışı, dağıtım boruları ve kolon borularındaki sorunsuz işlev bu denetimin bir parçasıdır.

Sıhhi tesisat inşasında dökme demir borular, galvanizli çelik borular, bakır borular, plastik borular ve pirinç borular kullanılır. Ev içerisinde veya binanın kaba tesisat sisteminin döşenmesi ve bakımında firmamız ihtiyaç belirten müşterilere kaliteli bir hizmetten yararlanma imkânı sunuyor. Firmamızın kaliteli ürünleri ve uzman personel yardımıyla tesisatta meydana gelecek kaçak gibi sorunlar artık dert olmaktan çıkıyor.


Yorumlar - Yorum Yaz
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret78142
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.548332.6787
Euro34.904535.0444
Hava Durumu
Saat
Takvim
Site Haritası