YENİGÜN TEKNİK
    Tel:  +90 312 261 35 95  

GSM
+90 553 967 33 59

    • -YENİGÜN TEKNİK-
    • KOMBİ TAMİR ONARIM
Hizmet Verilen Bölgeler

Tezhgah Üstü Arıtma


Tezgah Üstü Su Arıtma Sistemleri ve Avantajları

Su arıtma cihazları genellikle aynı prensip üzerinden çalışırlar ki bu son teknoloji suda çözünmüş şekilde bulunan kimyasal ve organik atıkları temizler ayrıca mikro organizmalardan da kurtularak suyu içilebilir hale getirir. Fakat bu sırada suyun içinde yer alan yararlı, doğal mineraller korunur. Bu noktada arındırılmış su;

  • Sağlıklıdır.
  • Ekonomiktir.
  • Berraktır ve tortu barındırmaz.
  • Kokusuzdur.
  • Kimyasal madde içermez.
  • İçimi yumuşaktır.

Tezgah üstü su artıma cihazları ise gerek kapladıkları alan gerek depo seviyeleri açısından çok pratiktir. Tezgah altında yeri olmayan evlerde ve iş yerlerinde sık sık tercih edilir. Tezgah üstü cihazlar kullanıldığında takılan cihaz oldukça küçüktür ve göze hoş görünür. Ayrıca şeffaf dış yapısı ve deposunun ortada oluşu ile suyun kalitesini her daim kontrol edebilirsiniz. Suyun rengi, içinde tortu olup olmadığı hatta deponun temizliği bile gözünüzün önünde olur. Bunun dışında küçük ve pratik bir deposu olması da suyun tazeliği açısından önemlidir. Böyle bir depo ile suyun bekleyerek tat ve içerik açısından bozulmasına olanak tanınmamış olur. İçerisindeki su kullanıldıkça yenileneceğinden sadece kullanacağınız suyu arıtmış olur ve sudan da tasarruf edersiniz. Bu cihazın bir diğer avantajı da kolay taşınabilir olmasıdır, bu sebeple özellikle kendi eviniz olmadığı durumlarda tercih etmek isteyebilirsiniz. Şebeke basıncına göre pompalı ve pompasız seçenekleri ile tercih edilebilirler.

Bu noktada hem su arıtma sistemlerinin kurulum adımı için hem de bu adımdan sonraki bakım ve destek açısından, firmanın servisi nitelikli ve profesyonel olmalıdır. Tezgah üstü su arıtma sisteminin kurulumu, bakımı ve diğer tüm konular ile ilgili daha fazla bilgi ve yardım almak için firmamızın konusunda deneyimli ve bilgili ekibine ulaşabilirsiniz.


Yorumlar - Yorum Yaz
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam23
Toplam Ziyaret78146
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.548332.6787
Euro34.904535.0444
Hava Durumu
Saat
Takvim
Site Haritası